Hizmetlerimiz

İşletmeniz Yeni Dünyanın Markalaşma Sürecine Hazır mı?


Bu soru sizi korkutmasın ! Yeni nesil marka ve itibar yönetimi modelimiz ile yanınızdayız.

icon

Müşteri Hizmetleri

Müşterilerinize, konusunda uzman müşteri hizmet yetkililerimiz ile 7 gün 24 saat, talep ve önerilerini karşılıyor, şikayet yönetimi, sipariş yönetimi, üyelik yönetimi, sadakat programı gibi hizmetler sunuyoruz

icon

Sadakat Programı

Aboneliğini iptal eden veya sözleşmesi biten müşterilerinizi arayarak, geri kazanımlarını sağlıyoruz. Böylece mevcut müşterileri kaybetmemek adına harcayacağınız tüm eforu, yeni müşteri kazanımlarına ayırabilirsiniz.

icon

Satış ve Pazarlama

Yeni ürün ve hizmetleriniz hakkında müşterilerinizi bilgilendiriyor ve telefonda satışını gerçekleştiriyoruz. Sizlerle beraber geliştireceğimiz stratejiler ile yeni çapraz satış alanları yaratıyoruz.

icon

Tahsilat Hizmeti

Her seviyede alacaklarınızın takibi ve tahsilatı için etkin çağrı merkezi çözümleri sunuyoruz. İstihbarat aramaları, takip aramaları ve ödeme sözü aramaları sonucunda sunduğumuz raporlar ile tahsilat stratejilerinize rehberlik ediyoruz.

Ayyek Tur Çağrı Merkezleri Neden Bu Kadar Önemli?


Müşterinin önemini kavramış olan firmalar, ürettikleri ürün veya hizmetin; tanıtımını, reklamını, geliştirilmesini sağlamak, satış sonrası dilek-şikayet-öneri bilgilerini almak, kullanım-servis-arıza-bakım konularında rehberlik yapmak amacıyla çeşitli yollarla mevcut ve potansiyel müşterileriyle bağlantı kurmaya çalışmaktadır. Potansiyel müşteriyi müşteriye çevirebilme ve mevcut müşteriyi elde tutabilme, müşteri ile doğru ilişkiler kurarak ve bu ilişkiyi doğru şekilde yöneterek sağlanmaktadır.
Müşteriyle ilişki kurmak; hedef müşteri kitlesini müşteriye dönüştürmek, müşterinin ürün/hizmeti doğru kullanması için destek sağlamak, bayi/servis gibi kanallar varsa bunlarla iletişime yol göstermek, ürün/hizmet kaliteleri konusunda şikayet ve istekleri alarak değerlendirebilmek, değişen müşteri davranışları ve beklentilerini zamanında tespit edebilmek, müşteriyle duygusal bağ kurmak, müşteri memnuniyeti sağlamak, markayı zirveye taşımak, müşteriye bağlılık yaratmak için gereklidir.
Çağrı merkezleri, firmalarla müşteriler arasında köprü vazifesi görerek firmaların müşterileriyle ilişki kurabilmesini, onların şikayet ve taleplerini dinleyerek geri dönüş yapabilmesini, tercih ve beklentilerini ve bunlardaki değişimleri zamanında görebilmesini sağlar. Bunların yanı sıra, alternatif bir satış ve pazarlama; kampanyaları birebir olarak müşterilere ulaştırma; müşterinin nabzını tutabilmek adına etkin bir araştırma kanalı olarak ve müşterileri tanımak, kurulan her ilişkiyi kayıt altına alarak sağlıklı bir veri tabanı oluşturmak için firmalar çağrı merkezlerine ihtiyaç duymaktadırlar.
Müşteriyle ilişki kurmak amacıyla tercih edilen yöntemler arasında; telefon hattı üzerinden ilişki kurmak ilk sırada gelmektedir. Telefonla iletişimin firmalar tarafından tercih edilmesinin en büyük nedeni en kolay ve ucuz ulaşım yolu olmasıdır. Özellikle 0 800 ya da 444 kodlu sanal hatlar üzerinden sağlanan erişimlerde müşteriler için sıfır ya da sıfıra yakın maliyetli bir bağlantı köprüsü kurulmuş olunmaktadır.
Müşteri Danışma Merkezi, Müşteri Hizmetleri Birimi, Çağrı Merkezi, Müşteri İlişkileri Hattı, Müşteri Hizmetleri Hattı, Bilgi Hattı, Tüketici Hattı, Danışma Hattı, Gülümseme Hattı, Ücretsiz Tüketici Hattı, Ücretsiz Danışma Hattı, Tüketici Danışma Hattı, Müşteri Danışma Hattı, Akıl Danışma Hattı, Bayi Adres Hattı, Sipariş Hattı, Gece Sipariş Hattı, Müşteri Hizmetleri, Alo ….., Tele …..
Sloganı ya da adı ne olursa olsun, amaç tüm firmalar için aynıdır: Müşteri memnuniyetini sağlamak.
Müşterisini memnun eden firma, hem aynı müşteriye başka ürünler de satma şansını elinde tutar, hem de onun referansıyla çok sayıda yeni müşteri edinir.
Günümüzde müşterinin değerini anlamış kurumlar, gerek ufak bir su veya tüp bayisi boyutunda bir iş yapsın gerekse milyonlarca insana ulaşan ürünlere sahip büyük bir firma olsun müşterisini memnun edebilmenin gereklerini yapmaya çalışmaktadırlar. Ürünün tüketiciye ulaştığı nokta (market, bayi, servis, tüketici adresi, vb.), tüketicinin ürünle tanıştığı nokta (market, bayi, servis, medya, vb.), ürünü temsil eden firmanın diğer ortamlardaki görüntüsü ne kadar önemliyse; telefon hatları üzerinden verilen hizmetlerin kalitesi de o derecede önemlidir.
Müşteri açısından çağrı merkezi firmanın kendisidir. Firmaya ulaşabildiği, dilek, şikayet ve taleplerini sunabildiği, önerilerini iletebildiği; sorunlarının çözümü için yardım, ilgi, alaka ve anlayış beklediği, ürünü/hizmeti almış olduğu firmanın bir yüzüdür. Çağrı merkezinden alacağı hizmet pek çok müşteri için o firmayla olan ilişkilerinin düzeyini belirlemede önemli rol oynamaktadır.
Bütün bunlar göz önüne alındığında çağrı merkezlerinin firmalar açısından önemi daha da artmaktadır. Günümüzde ve gelecekte müşteriye en iyi hizmeti sunmak ve rekabet silahı olarak çağrı merkezleri, büyük önem taşımaya devam edecektir.

EN İYİ YAPTIĞIMIZ ÜÇ ŞEY

icon

TEKNOLOJİMİZ

Güvenilik duvarları ile sistemlerimizin tam denetimli saldırılara ve yetkisiz girişlere karşı yüksek seviye güvenlik özlegine sahip risk yönetim metodoji ile risklerini minumum da korukmak sistemin dinamikligini maxsimumda tutma güvenirligini alt yapısı sağlamak

icon

ŞEFAF İŞ PARTNERLİGİ

Her zaman en şefaf ve yalin işbirlikteliklerini savunma iş ortaklarimiz ile uzun soluklu karşiliklı güvene dayali saglam parternerlik Arzusu ile Dogru mecralarda Dogru startejiyle hedef kitlerine ulaşmak

icon

DATA CRM REKLAM

Gizlilik ve güvenirlik özeliginie sahip koruma mevzuatına uyum sağlamak bilgilerin gizliklik güven risklerini minimize etmek için gerekli yazılım donanıma eğitim kontrolerin sürekliği için kaynak ve alt yapı güçü ile devamlıgını sağlamak

Çağrı Merkezi Hizmetimiz ile


Kurumsal Karşılama – Müşteri Kaydı – Talep Sonucu Bilgilendirme – Kampanya Sunumu – Satış – Teknik Destek – Satış Sonrası Destek – Geri Kazanım – Randevu Oluşumu ve Yönetimi – Tahsilat

Markanızın doğru temsilini bize bırakın. Profesyonel kadromuz sizi ifade edecektir.